Гарантія

Sezon UA

Гарантійні терміни товарів згідно ДСТУ:

Взуття для дорослих - 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або в інтернет магазині.

Взуття дитяче - 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або в інтернет магазині.

Клієнт має право обміняти/повернути нове взуття протягом 14 днів.

Вимоги до взуття:

1. Нове, не ношене.

2. Збереження товарного вигляду

3. Наявність коробки, чека та етикетки.

Протягом 30 днів клієнт може  звернутися до нас з:

- проханням визнати дефект;

- проханням відремонтувати взуття за наш рахунок (якщо з взуттям щось сталось через вину виробника);

- проханням компенсувати частину вартості взуття.

 

Згідно р . І ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний строк - це строк, протягом якого виробник (продавець) зобов'язується про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Термін служби дорівнює гарантійному строку.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно р. ІІ ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів».

У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.

 

Як правильно вибрати взуття

 

Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру і повноти взуття, стопа у взутті не повинна бути стислою, так як в разі невідповідності розмірів взуття можуть виникнути проблеми: з одного боку, неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я ніг, а з іншого - це може привести до деформації взуття, розриву швів, появи тріщин і заломів. Невірно підібрана за розміром або повноті взуття не є причиною для звернення з претензією.

При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне і т.д.). Форма і висота каблука повинні відповідати статурі споживача.

Спочатку носіть взуття недовго, щоб вона могла пристосуватися до форми ноги.

На роботу носіть взуття зручне, на підборах заввишки 30 - 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткострокового носіння на вихід; спортивна - для занять спортом.

Порядок експлуатації взуття та шкіргалантерейних виробів

Після кожного носіння приводите взуття в порядок. Сушіть вологе взуття при кімнатній температурі без використання опалювальних та нагрівальних приладів, джерел тепла, уникаючи прямих сонячних променів і використовуючи внутрішні вставки-каркаси для збереження форми взуття. Взуття та шкіргалантерейні вироби повинні бути захищені від попадання прямих сонячних променів, від впливу парів, газів і хімічних речовин (лугів, кислот, активних розчинників і т.д.).

Взуття не слід мити і сильно терти, так як взуття втратить свій первинний зовнішній вигляд. Взуття забороняється прати в пральній машині, а також використовувати відбілювач. Одягайте взуття тільки розшнурованной (розстебнутій), користуйтеся ріжками для взуття - це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття. Чи не перетягуйте шнурки на гомілковостопному суглобі для запобігання розриву шкіри та кріплення. Чи не знімайте взуття не розшнурованной і наступайте на задник - це запобігатиме відрив підошви. Обережно обходитесь з декоративною фурнітурою на взутті.

Не носіть взуття з підошвою з натуральної шкіри, шкіряної обтягуванням каблука, з верхом із тканин, а також взуття прошивного методу кріплення в дощову погоду. Промокання такому взутті не є причиною для звернення з претензією. Завжди звертайте увагу на матеріал і спосіб кріплення підошви. Продавець гарантує водонепроникність тільки на гумове взуття і взуття з використанням водонепроникних мембран.

Не носіть взуття на високих або тонких каблуках по гравію, щебеню, бруківці, оскільки це може привести до пошкодження взуття або отримання травми. Модельне взуття призначена для носіння в умовах рівної, твердої поверхні. Носіння цього взуття в снігову погоду може призвести до осідання на її поверхні солі та інших хімікатів, що використовуються комунальними службами для прискорення танення снігу. Плями на взутті, що виникають при цьому, не повинні бути підставою для пред'явлення претензій виробнику.

При дотриманні вищевказаних правил експлуатації і догляду магазин гарантує високу якість товарів протягом терміну служби встановленого Законодавством України і нормативно-технічною документацією.

exit
Gif