Програма лояльності “Sezon кешбек”


Це програма винагороди від мережі магазинів Sezon, що дозволяє отримувати кешбек від кожної покупки, здійсненої на сайті або в магазинах офлайн. Кешбек - це % від суми замовлення, який нараховується кожному учаснику програми на бонусний рахунок після успішно доставленого замовлення. 


Який розмір кешбека ви отримаєте?

5% від суми замовлення НЕ акційного товара


Як дізнатись номер бонусного рахунку?

Повідомивши менеджеру інтернет магазина, або продавцю в офлайн магазині свій номер телефона.


Оплата з бонусного рахунку

Ви можете розрахуватися накопиченим кешбеком за будь-який товар в мережі магазинів Sezon, для цього необхідно повідомити менеджера інтернет магазина, або продавця в офлайн магазині.


-20% до дня народження

Ми цінуємо постійних клієнтів та в свій День Народження можливо отримати знижку 20% якщо Ви раніше купляли у нас взуття і номер телефона є в наші базі даних. Знижка діє 3 дні до і 6 дні після дня народження. Для отримання знижки при оформленні замовлення повідомте менеджера, також потрібно вислати фотокопію паспорта нам на пошту info@sezon.ua і вказати номер замовлення в листі. Знижка діє на НЕ акційний товар, одноразово, але в одному чеку може бути довільна кількість товара.


Бонус 100 грн за фотовідгук 

  • Зробіть гарне фото у взутті від "SEZON"

  • Опублікуйте в соцмережі Instagram (пост/сторіс) з коротким відгуком та позначте на фото @sezon_ua, або в соцмережі Facebook з коротким відгуком та позначте @sezon.shoes

  • Повідомте номер телефона і ми нарахуємо 100 бонусних гривень* на наступну покупку.


Що таке акційний товар?

Акційний товар - це товар, в якому є перекреслений старий ціник так актуальний цінник. Додаткові знижки та промокод на такі товари не поширюються.


Навіщо реєструватися на сайті?

При реєстрації на сайті ви створюєте свій особистий кабінет, в якому можна переглядати історію ваших замовлень і відстежувати статус замовлень які виконуються, створювати та керувати списками бажаних покупок, керувати особистими контактними даними. Зареєстровані користувачі можуть отримувати індивідуальні пропозиції, знижки і купони на email або смс повідомленням.


Як працюють знижки?

* Знижки між собою не сумуються.


Що таке купони і подарункові сертифікати?

Подарунковий сертифікат - це сертифікат з кодом на додаткову знижку з певною сумою в гривнях (Наприклад 500 гривень). Подарунковий сертифікат можна використовувати разом з вашою діючою знижкою. Враховуватиметься, як особиста знижка, так і вартість подарункового сертифіката. Для його використання необхідно ввести код в коментарі, при оформленні замовлення.

Купон на знижку - це купон з кодом на знижку в % (На приклад 30%). Знижка по купону не підсумовується з особистою знижкою. Якщо, наприклад, Ваша особиста знижка 5%, а ви ввели в поле «Купон» код зі знижкою 30%, то сума вашого замовлення буде зменшена на 30%.


Як отримати подарунковий сертифікат або купон на знижку?

Купон або сертифікат можуть отримати:

  • Зареєстровані користувачі нашого інтернет магазину

  • Підписники на e-mail або смс розсилки

  • Подарунковий сертифікат на взуття можна придбати для подарунка близьким

exit
Gif