Політика безпеки


Особиста інформація

Інтернет-магазин взуття "Sezon" докладає всіх зусиль для того, щоб Ваша особиста інформація зберігалася в таємниці. Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Єдина особиста інформація про Вас, яку ми отримуємо, це ті дані, які Ви добровільно надаєте при заповненні форм.

При реєстрації на сайті інтернет-магазину "Sezon" у Вас запитується така персональна інформація, як ім'я та прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, адресу доставки і т п.

Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно. Надана Вами інформація використовується інтернет-магазином тільки для обробки замовлень або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації.

Особистий кабінет

Ваші персональні дані можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "Sezon" з Вашої згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. В будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації згідно з цим положенням. Ми залишаємо за собою право на внесення змін до цього документа.

exit
Gif