Як визначити розмір

Визначаємо розмір взуття: декілька порад. Ключовим показником, який дає змогу швидко визначити розмір взуття конкретної людини, є довжина стопи. Необхідно виконати заміри обох стоп за допомогою сантиметра або лінійки. Бажано робити це у другій половині дня, тому що саме в цей період нога трохи збільшується від щоденного навантаження.

 

Як робити вимірювання

  • Треба взяти звичайний аркуш паперу і покласти його на підлогу. 

  • Необхідно встати на нього та обвести контури стопи олівцем чи ручкою, тримаючи її суворо вертикально.

Як визначити розмір взуття

  • Взявши малюнок в руки, варто визначити точки, які знаходяться на максимальному віддаленні одна від іншої. За допомогою звичайної лінійки треба заміряти відстань між ними, додавши до кінцевої цифри ще 0,5 см.

Як визначити розмір

  • Маючи дані про довжину стопи, можна легко знаходити свій розмір взуття в таблицях різних виробників.

 

Оскільки у різних людей довжини стоп можуть відрізнятися, треба виконати заміри кожної з них, але надалі користуватися більшим значенням, яке треба враховувати кожного разу, коли здійснюється замовлення взуття, оскільки різні виробники можуть мати свої сітки розмірів. Менеджер магазину зможе орієнтуватись на цю цифру в процесі підбору конкретного варіанту взуття. Така проста дія забезпечить клієнту отримання пари, яка буде точно відповідати параметрам стопи.

exit
Gif