Це перші підбори, і вони вартують кожної гривні. Вдягала за перший тиждень 3 рази, від 2 год і на останньому заході пробула в них 15 год. Це не підбори які приїхав і в гарних босоніжках посидів, вони пережили такі «дикі танці», що я була приємно вражена коли протерла на ранок серветкою, а вони живі і придатні до носіння)